.

Katrin Rasmann
Kosmeetik ja iluspetsialist Katrin on kosmeetikuna omanud töökogemust alates 2002 aastast. Ta on spetsialiseerunud tulemuslikele noorendavatele protseduuridele ning ebapuhta ja aknelise naha ravieesmärgilisele tervendamisele. Boonusena saab klient Katrini käte all kogeda ülimõnusat näo-,kaela-,dekoltee- ja turjamassaaži. Naha probleemid nagu akne, armid, suurepooriline või värskuse ja nooruslikkuse kaotanud nahk ei ole talle võõrad ning pigem väljakutseks, millele leitakse rõõmuga tulemusliku lahendus. Katrin on veendunud, et mitte vähetähtis ei ole ka naha ettevalmistamine ilusüstiprotseduuride eel, et saavutada täiuslikult kaunis tulemus!
Kõiki töös kasutatavaid tooteid valib ta väga hoolikalt, veendudes nende toimes kõigepealt iseenda nahal ja kasutades neid igapäevaselt ka ise. Juba enam kui 10 aastat on Katrin teinud koostööd usaldusväärse dermatoloogiga dr.Liina Tedremetsaga, seda eelkõige akne patsientide naha seisukorra parendamiseks. Kuna esteetiline ja dermatseutiline kosmetoloogia on järjest arenev ning võimalusterohke valdkond, siis täiendab ta end pidevalt erialastel koolitustel.

“Mulle meeldib ilu luua ning ükski tänu ei ole suurem, kui kliendi rahulolust säravad silmad! See on Teie nahk, nägu ja ilu – usaldage see kogenud iluspetsialisti kätte!”

Broneeri aeg SIIT. Kui ei leidnud sobivat aega, võta meiega ühendust.