.

aptosAPTOS niidid

Aptos-meetodites on kombineeritud plastilise kirurgia ja kosmetoloogia eelised – efektiivsus, ohutus, praktiliselt viivitamatu tulemus ja selle ettearvatavus.

Mitteinvasiivne pinguldamine Aptos-niitide abil on üheks progressiivseimaks meetodiks esteetilise korrigeerimise vallas. Näo plastika mitteinvasiivne printsiip seisneb selles, et kasutatakse spetsiaalseid niite, mis sisestatakse naha alla erilise tehnoloogia järgi – ilma skalpelli kasutamata. Minimaalse sekkumise tulemusel ei jäta selline pinguldamine arme ja välistab vajaduse operatsioonidele omase pikaajalise taastumise järele.

Ajalugu

Aptos-niitidega noorendamise meetodid töötas enam kui 17 aastat tagasi välja plastiline kirurg Marlen Sulamanidze, et korrigeerida näo ja keha tahtmatuid muutusi. Meetodi väljatöötajad täiustasid tehnoloogiat pidevalt ja aastal 2012 loodi Aptos Excellence – innovaatiline toode näo ja keha mitteinvasiivse pinguldamise jaoks. Aptos Excellence kujutab endast täielikult imenduvaid kaprolaktaamist niite.

Eelised

Tänu viivitamatule efektile, mis on võrreldav näo kirurgilise pinguldamisega, vähesele traumaatilisusele ja paigaldamise lihtsusele on Aptos-niidid leidnud tunnustust arstidelt üle kogu maailma. Praegusel ajal kasutavad Aptos-niite edukalt 48 riigi arstid ja niidid on saanud loendamatul hulgal positiivset tagasisidet.
Tehnoloogiat on võimalik kasutada eri vanuses patsientidel ja erinevate vajaduste jaoks.

Korrigeerimise piirkonnad

Näol ja kehal korrigeeritakse niitide abil järgmisi piirkondi:

 • reite piirkond;
 • alalõua piirkond, „lottis põsed”;
 • põskede ja põsesarnade piirkond;
 • lõuapiirkond;
 • kael;

Protseduuri kord

Niidid viiakse mikroläbitorgete kaudu pehmetesse kudedesse ja luuakse omamoodi karkass, mis hakkab fikseerima näo ja keha naha probleemseid piirkondi. Niitidega pinguldamine toimub kõige enam 3–5 mm sügavusel, et välistada närvilõpmete ja suurte soontega kokkupuutumise riski. Niitidega protseduuri korral ei pea te tundma muret loomuliku miimika säilimise pärast, kuna see pinguldustehnoloogia on maksimaalselt delikaatne. Aptos-meetodid on tõestanud oma tulemuslikkust näo ja keha pehmete kudede plastikas. Rehabilitatsiooniperiood pärast pinguldamist on lühike ja juba mõne päeva pärast saab patsient oma tavaliste igapäevaste tegevuste juurde naasta.

Aptos-tooted võlgnevad tunnustuse professionaalsetes ringkondades ja edu patsientide seas oma unikaalsele kujule ja sama unikaalsele koostisele. Kogu niidi ulatuses paiknevad mikrosälgud hoiavad neid kindlalt paigalduspiirkonnas paigal, takistades nende ümberpaiknemist ja pehmetes kudedes liikumist.

Kiire tulemus

Aptos-meetodite kasutamine võimaldab saavutada suurepäraseid esteetilisi tulemusi ilma traditsioonilise kirurgilise sekkumise vajaduseta. Esialgsed tulemused on nähtavad samal päeval. Lõplik tulemus ilmneb 2–3 nädala jooksul pärast protseduuri. Saadud tulemus säilib keskmiselt 4–5 aastat, kuid võib varieeruda sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest. 

Aptose näo mitteinvasiivse pinguldamise protseduuri vastunäidustused

 • Krooniliste haiguste ägenemine;
 • verd vedeldavate preparaatide tarvitamine;
 • mittebiodegradeeruvad injektsioonipreparaadid Aptos-niitide sisestamise eeldatavas piirkonnas;
 • põletikuline protsess protseduuri piirkonnas;
 • kalduvus hüpertroofiliste ja keloidsete armide tekkele;
 • kollagenoosid;
 • rasedus ja imetamine;
 • arteriaalne hüpertensioon, kriitiline kulg

Soovitused

2–3 nädala vältel pärast protseduuri soovitatakse patsientidel hoiduda aktiivsetest miimikamuskulatuuri kokkutõmmetest, samuti massaažikabineti, spordisaali ja sauna külastamisest.

Loe lisa