.

Milleks meile ultraheli?

Ultraheli on üks lihtsamaid võimalusi hinnata veenisüsteemi kiirelt ning säästlikult patsienti kahjustamata. Kuigi veenilaiendite esmane hindamine on alati kliiniline – kuidas veenilaiendid välja näevad ning kas nendega kaasnevad nahamuutused või mitte, on edasise ravimeetodi valmisel ultraheli asendamatu.

Uue teenusena pakume võimalust pindmise veenisüsteemi hindamiseks konsultatsiooni käigus. See muudab küll konsultatsiooni hinda, kuid aitab kiiremini otsustada, millist korrektsiooni oleks mõistlikum planeerida – operatsiooni või skleroteraapiat. Oluline peaks see võimalus olema just neile, kellel on tegemist nn. piiripealse veenilaiendiga, kes võiks saada abi nii ühest kui ka teisest meetodist.

Kindlasti peame vajalikuks rõhutada, et lisanduv ultraheli uuring ei ole mõeldud patsiendi hirmutamiseks ning suunavaks otsustamiseks agressiivse korrigeerimise kasuks. Veenilaiendid on ja jäävad eelkõige kosmeetiliseks haiguseks ning eelkõige määrab korrigeerimise vajaduse ikkagi kliiniline väljendus, mitte mõne veeniosa ultrahelil mõõdetud diameeter.

Nüüd on võimalik ultraheli uuringut teostada veenilaiendite korral ka meie Marju Karini kliinikus, Naaritsa 4 aaderessil.

Veresoontekirurgi vastuvõtule Naaritsa 4, Manta majas saab registreeruda siit:

Broneering

PS! Kuna ultraheli on mõeldud abivahendina, mitte iseseisva üksusena, siis ainult ultraheli uuringut, ilma konsultatsioonita me hetkel ei paku.