.

Jõulukingi ideed meie poolt! :)

november 19, 2018

Jõulud on peagi ukse ees! Samuti on jõulukuu suur pidustuste kuu, kus soovime olla ilusad ja säravad.

Meie e-poes leidub tooteid nii ensevärskendamiseks kui ka kingituseks! 🙂

Kinkekaardid:

Meie e-poest on võimalik soetada 50€ ja 100€ kinkekaart. Sobib nii kingikotti kui ka sussi sisse! 🙂

 

 

 

Marju Karin – Kui sa iga päev verd ja sitta näed, siis on elu sulle ligemal- Täitsa Pekkis Podcast

Marju juhib omanimelist Marju Karini ilukliinikut ja oma valdkonnas on nad Eesti edukaimad. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötanud 20 aastat Põhja-Eesti regionaalhaiglas operatsiooniblokis ja Punases Ristis. Oma ettevõtlus karjääri alustas ta kolmandas klassis tunnistuste võltsimisega. Oma neljast lapsest esimese sai ta 15 aastaselt ja teise 17 aastaselt. Aga see teda ei takistanud õppima ja tegutsema. Magistrikraad on such psühholoogias ja rahvusvahelistes sushetes. : O Marjuga oli põnev rääkida, sest ta ütleb otse aga vahepeal kaarega. 😉 Vahepeal läheb ta natukese üle piiri ja enda sõnul on ta ka veidi sõge. : D Üleüldse oli temaga väga värvikas vestlus erinevatel teemdel. Theme ellusuhtumine on positiivne. Such on olnud elus palju väljakutseid aga theme neid pekki minekutena või raskustena ei vaata. See on elu ja elu tuleb elada! Elu on palju parem ja ilusam kui me vahel arvame ja kindlasti ei tohi pead norgu lasta! “Keskkooli ajal peaks iga õpilane käima vanadekodus abis.” “Kuttidele tuleb juurde minna ja kusida” Kas tahad või ei taha “# täitsapekkis

Kuula meie vestlust siit

Täitsa pekkis teisi podcast-e on võimalik kuulata siit

Postitus blogist: KAISA FITNESS & ELUSTIIL

Kaisa kogemus meiega:

PEALE SELLE, ET MUL ON VÕLTSTISSID, ON MUL NÜÜD PARDIHUULED KA!

Peale selle, et mul on võltstissid, on mul nüüd pardihuuled ka!

Me kõik ihaldame endale täidlasemaid ja kaunilt piiritletud huuli. Suurem osa meist joonistab huuli lopsakamaks küll huulepliiatsitega ja küll kontuurimise teel, aga kui jutt läheb ilusüstidele, siis esmalt meenuvad ebaõnnestunud operatsioonidega Hollywoodi staarid ning ilusüstidega liiale läinud inimpardid. Nagu iga asjaga, on võimalik ka ilusüstidega liiale minna ning kahjuks kohtab ka linnapildis palju odavat ja liialdatud tööd, mis tekitabki stereotüüpe.

Ma võtsin jälle tükk aega hoogu, et kuidas siis ühele konservatiivsele inimesele ära seletada, et millega ma jälle hakkama olen saanud. Ja tead mis ma välja mõtlesin? Et käigu seenele! Minu blogi ei ole mõeldud kudumiskoondise eliidile ega pühapäevakooli vilistlastele. Minu blogi on mõeldud ühele eneseteadlikule naisterahvale, kes suudab minuga samastuda, seega ma ei hakka siin jälle midagi hämama ja veel vähem ma viitsin ennast kuidagi õigustama hakata. Ja sulle ei peaks tegelikult enam ammu üllatuseks tulema, et olen ilusüste kasutanud ka varem. (LOE SIIT). Minu jaoks ei ole enam ammu ilusüstid ega iluoperatsioonid tabu ning ma arvan, et ma ei peaks nende tegemist kiivalt varjama.

Aga kõigepealt ma tahan tähelepanu juhtida naljakale faktile, et erinevaid uuringuid sirvides leidsid 78% naistest ja isegi 83% meestest, et neile meeldivad lopsakad huuled, aga need peavad olema kindlasti LOOMULIKUD. Peaaegu samad protsendid olid seotud rinnaplastikaga. Naine peab olema lopsakate huulte, suure tagumiku, imepeenikese keskkoha ja suurte prinkis rindadega, aga see kõik peab olema LOOMULIK! Miks? Sest silikoonrinnad on kõvad ja imelikud katsuda ning süstitud huuled on punnis, kõvad ja neid on imelik suudelda. Ja kõik see põhineb suures enamuses inimeste arust, kes kunagi pole katsunud ei silikoonrinda ega suudelnud süstitud huuli. Seega – lubage naerda. Naine, kui sind päriselt huvitavad, millised need huuled või rinnad siis tegelikult on, siis astu mulle järgmine kord Sparta riietusruumis ligi ja ma näitan sulle. Kui sa peale seda ka jääd samale arvamusele, siis ma teen sulle kohvi välja.

Tead, mis on veel naeruväärsem? Maailmas enimmüüdud huuleläigete ja huulepulkade bränd? Kylie Jenneri poolt välja antud lip kitid. Miks? Sest naised tahavad endale selliseid huuli, nagu on Kyliel. Hallooo! See neiu on enda huuli lasknud mitmeid ja mitmeid kordi kohendada, väidetavalt samamoodi ilusüstidega, aga kurat seda täpselt teab. Enivei, sa tahad samasuguseid huuli, aga ilusüstid on välistatud. Okei! Samahästi võiks Pamela Anderson välja anda push-up rinnahoidjate kollektsiooni ja lubada, et nendega saad samasugused rinnad nagu temal. Aga fakt on see, et kui sa tahad pommi nagu Pämmil, siis nendest rinnahoidjatest jääb sulle küll väheks.

Veel ma tahan selgeks teha selle, et ilusüstid, botox ja huulte implantaadid on täiesti erinevad asjad. Kõrvadel on lihtsalt nii valus neidsamu rumalaid küsimusi kogu aeg saada. Mina täitsin enda huuli hüaluroonhappegeeliga, mis on oma olemuselt looduslik ning kehale omane aine ning tegemist EI OLE botoxiga. Botox on oma olemuselt toksiin, mis halvab miimikalihased ning mida kasutatakse kortsude silumisel. Need on täiesti erinevad asjad! Hüaluroonhape lahustub kehas umbes 9-12 kuu jooksul ja peale seda võid sa kas protseduuri korrata või jätta lihtsalt asi sinnapaika ja sinu loomulikud huuled on tagasi. Lihtne.

Ja veel enne, kui ma asun asja kallale, tahaks ma südamele panna kõigile, kes ilusüstide mõtet on kaalunud, teha seda oma ala spetsialisti juures, sest Eestis on sisuliselt lubatud igasugusel isehakanud Juhanil neid läbi viia ning tulemused on olnud leebelt öeldes kohutavad. (Vaata Pealtnägija videot SIIT). Enda tervis ei ole koht, kust kokku hoida! Aga asja kallale…

Mina käisin huuli suurendamas taaskord Marju Karini ilukabinetis 10. novembril ja kõik, kes te siiani seda tähele pole pannud, siis shame on you! Muide – minu kulmude püsimeigi videos (Vaata SIIT) oli protseduurist möödas vähem kui 24h. Miks Marju Karini juures? Sest tegemist on vaieldamatult parima spetsialistiga ning kuna eelmise tulemusega jäin väga rahule, siis milleks katsetada? Mulle meeldivad Marju põhimõtted ning ma ei ole kuulnud, et keegi oleks kunagi tema kabinetist väljunud nende nn pardimokkadega. Küll aga ma tean ühte neiut, kes saadeti ta kabinetist koju tagasi, kuna Marju lihtsalt keeldus tema huuli suuremaks süstimast. Kahjuks või õnneks see neiut ei takistanud ning ta leidis järgmise koha, kus tema soov täideti.

Mida mina tahtsin? Ma tahtsin võimalikult loomulikku ja vaevu märgatavat tulemust. Okei, tegelt see loomulik tulemus vist ei ole päris õige… Ma tahtsin lopsakamaid ja selgete piirjoontega huuli, aga mis ei kargaks tänaval möödujale näkku. Ma tahtsin huuli, mis oleks lopsakad ja seksikad, aga mis ei muudaks mind odavaks. Lisaks sellele on mul ülahuul veidi asümmeetriline, mida on võimalik ka ilusüstidega ilusti ära peita. Siin polnudki tegelikult midagi leiutada, sain eelmine kord täpselt sellise tulemuse, mis soovisin, aga kuna ilusüstide püsivus on keskelt läbi 9-12 kuud, siis eelmise ilusüsti mõju oli lihtsalt kadunud. Enamasti see ongi nüüd see koht, kus mõndadel katus minema paneb ja soovitakse saada iga kord midagi rohkemat, kui oli eelmine kord. Enda silm harjub kõigega ning ühel hetkel soovitakse hakata piire kompama. Mina leian, et las olla pigem liiga tagashoidlik, kui üle pingutatud. Taaskord – ma olen kahe käega igasuguste tuuningute poolt, aga päris loodusega võitlema pole mõtet hakata. Loosi läks taaskord siis Juvederm 1ml ja mitte grammigi rohkem.

Kuna minu soov oli mulle juba teada, siis koos konsultatsiooni ja valuvaigistiga võttis minu visiit aega 15minutit. Kui sedagi? Tegelikult läks vist veel vähem. Suurem osa jutust kulus sellele, et ma ei suutnud jälle imestada, kui kaunis Marju välja näeb. Päriselt! Kes on tema juures käinud, see teab. Ma vist ei tea ühtegi nii naiselikku ja ilusat naist. Aga see selleks… tema kabinetti astudes on alati tunne, nagu läheks mõne vana tuttava juurde, kuigi ma ei tunne teda tegelikult.

Protseduur näeb ise välja selline, et kõigepealt pannakse koos paika plaan, mida üldse tegema hakatakse ja kas kliendi soovi on üldse võimalik täita. Seejärel valitakse välja sobivad tooted ning läheb lahti. Huultele kantakse valuvaigistav geel, mis sõna otseses mõttes võtab molli nii tuimaks, et sa ei tunne isegi enda keelt enam. Valuvaigisti mõjub kuskil 4-5 minutit ning seejärel hakkab huulte täitmine. Ma ütlen sulle päris ausalt, su suu on nii tundetu, et sa ei tunne mitte midagi. Jah, sa tunned, et see nõel läheb sisse ja see mõte sellest on lihtsalt rõve, aga sa ei tunne mitte midagi! Samal ajal räägib Marju kogu aeg, mida ta teeb, mida ta täidab või mida ta kohendab ja see aeg läheb nii ruttu. Võinoh- peabki minema, sest süstimine ise võtab aega ainult paar minutit. Täpselt nii! Paar minutit ja siis jalutad sealt omal jalal minema, nagu muuseas. Mul läheb üks solaariumis käik ka pikemalt, kui huulte kohendamine.

Aga see kabinetist välja minek on muidugi õudne. No kõige naljakamas mõttes õudne, sest huuled paistetavad momentaalselt üles (vaata eelmiselt pildilt) ning järgmised 2-3 päeva sa oled part. Vot jah, siis sa oled küll part! Ja kui mina esimest korda kabinetist välja jalutasin ja lifti läksin ja ennast peeglist nägin, siis ma ütlen päris ausalt – ma sain kreepsu. Ma mõtlesin enda peas läbi 1001 mõtet, et “miks kurat ma seda tegin ja milleks seda vaja oli ja kui see nüüd jääbki selliseks, siis kuidas ma edasi elan”. Mees muidugi naeris terve selle aja, sest no mind ei näe tihti sellises endas kahtlevas situatsioonis. Aga paari päeva möödudes tõmbub paistetus ilusti tagasi ja alles siis sa näed, millised su huuled tegelikult on. Ja no löö või maha! Ilusad on! Täpselt sellised, nagu sa tahtsid, ainult et veel ilusamad!

Võib-olla ainus negatiivne asi selle juures ongi see, et järgmised paar päeva sa oledki seesama part ja minule on alati tulnud huultele ka pisikesed sinikad nõelatorgetest, aga need on ka ilusti ära kadunud maksimaalselt nädalaga. Ja neid saab tegelikult ilusti varjata huulepulgaga. Ma nagu reaalselt ei taha sellest postitusest kuidagi teha kiidulaulu ilusüstidele, aga… need on kõige lihtsam, kiirem ja valutum viis, et näos midagi korrigeerida. Lisaks muudavad näiteks natuke lopsakamad huuled sinu nina visuaalselt väiksemaks. Minu üks tuttav on “tänu” ilusüstidele jätnud ära ninaoperatsiooni. Aga siia negatiivse külje alla tulebki taaskord välja tuua selle, et kõike tuleb teha mõistusega! Kui ma esimene kord huuli kohendasin, siis ma lugesin juba mehele sõnad peale, et kui mul peaks hakkama flippima, siis tema peab mind maa peale tooma. Sest ma tegelikult ise kartsin ka sisimas selleks pardiks muutumist.

Mul oli alguses plaan teha ka süstimisprotsessist video, aga viimasel hetkel lõin ikkagi põnnama. Võinoh, tegelikult näitasin paarile tuttavale ilusüstidest videosid ja kui ma nägin, et nende näod hakkavad valgeks minema, siis otsustasin ise näidata teile vaid enne ja pärast videot koos vahetute emotsioonidega. Teie silm on kuningas, saate ise hinnangu anda. Mina olen enda tulemusega igatahes rohkem kui rahul.

Siia lõppu tahan tegelikult panna veel südamele kõikidele, kes närvikahjustuse said… Kui ma lisasin eelmise postituse kõikvõimalike iluprotseduuridega, mida ma ette olen võtnud, siis minu postkast ummistus momentaalselt kirjadega, kus naised nö saladuskatte all mulle rääkisid, kuidas nad on ise ka igasugused ilusüstid, püsimeigi, botoxi, isegi iluopi ära teinud, aga pole julgenud sellest isegi oma sõbrannadele rääkida, sest kardavad hukkamõistu. KAMOON! Tehke silmad lahti. Kui su sõbranna on üleöö saanud kuidagi suuremad huuled, siledama näo või lopsakama partii, siis ta ei ütle seda sulle ainult sellepärast, et sa oled üks kritiseeriv  ja hukkamõistev inimahv ja võib-olla oleks aeg silmad natukene lahti teha ja vaadata enda varvastest kaugemale.

VAATA ORIGINAAL POSTITUST KOOS PILTIDE JA VIDEOGA

 

 

Meigikuntsnik Reet Härmat intervjuu ilutegija Marju Kariniga

oktoober 3, 2018

 

“Kohtusin särasilmse Marjuga sõbranna soovitusel, nii nagu see ikka käib – kui keegi sinu sõpradest järsku kahtlaselt värske ja veetlev välja näeb, hakkad ju uurima, kuidas selline uuestisünd võimalik on?”

 

Loe täit aritkklit http://annestiil.delfi.ee/blogid/ilutegija-marju-karin-ilusustid-ei-ole-mitte-esimene-samm-kirurgia-poole?id=82315745

 

 Pildil Reet Härmat ja Marju Karin

Krista Lensini kogemus Marju Karini juures

september 27, 2018

Olen olnud ilumaailmast ja erinevatest vōimalustest ning protseduuridest huvitatud juba aastaid. Seda eelkōige nōuab minu töö ja avalik elu, aga tegelikult teab iga naine , et kui sa korra sinna imedemaailma sisened on teistmoodi elada tulevikus võimatu. Proovides erinevaid protseduure nii New Yorgis kui ka Eestis oli juhus, kus kōik ei lâinud nii nagu vaja. Esmakordselt sattusingi Marju juurde palvega, kohendada teiste vigu. Mure sai murtud ja ma jäin. Pole aastate jooksul kordagi mōelnud enam nö teiste katsetustele, sest vajan teadmist, et olen hoitud ja minust hoolitakse. Me kõik oleme erinevad ja seepárast on vaja ka individuaalset làhenemist. Ma usaldan Marju oskusi, tema kindlat kätt, ja absoluutset proffessionaalsust. Tema teadmised selles valdkonnas on ääretult tugevad ja oma knowhowga aitab ta alati, iga kord ,kui teavet vajad, olenemata tema kiirest elutempost. Seega saad tunde, et oled 24/7 hoitud ja muretseda pole pōhjust. Alati pârast Kliiniku külastust on Marjul 24 tundi hiljem aega ja tahtmist suhelda personaalselt teemal kuidas end tunned, milline on tulemus ja samuti soovitused protseduuri päevaks ning jârgnevateks. Naine, ema, vanaema, töötav naine nad kõik tahavad olla ilusad eelkōige iseenda ja siis ka teiste jaoks. Seetõttu on meil vaja turvalist lahendust. Me ei saa lubada endale mitmenâdalaseid pause, seepärast on ka vōimatu riskida. Ilu nõuab ohvreid , nii nad útlevad- Marju Karini kliiniku puhul see paika ei pea, ei ohverda sa muud kui veidi aega, et tunda ennast taaskord perfektsena. Ma soovitan Marju kliinikut igale inimesele kes tahab olla kindel, et tema eest hoolitsevad tōelised oma ala armastavad ja haldavad tōelised meistrid , kes hoolivad sinust kui inimesest päriselt.

Väga oluline on endale ka aru anda, et need inimesed Marju Karini kliinikus omavad Eestis ōigusi erinevate protseduuride lâbiviimiseks. Pole mōtet minna vōōraste juurde, kes kuuldavasti on Eestis kâimas ja tegutsemas. Kes vastutab juhul kui midagi lâheb viltu? Meie oma proffid on alati sinu jaoks olemas ja iga mure saab kohese abi. See on ââretult oluline, mõelge inimesed selle peale enne kui hilja…

Malluka blogi: Kuidas ma ka ennast süstimas käisin

september 26, 2018

Staarblogija Mallukas on käinud meie juures end värskendamas. Tema kogemusest saad lugeda siit